اخبار اقتصادی

البرز هفت هزار کلاس درس کم دارد

کرج - خبرنگاران - مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس البرز خاطرنشان کرد: با توجه به کثرت جمعیت دانش آموزی، این استان حدود هفت هزار کلاس درس کم دارد.

19 تیر 1398

پرسپولیسی هستم ولی شرافت دارم، تساوی هم نه، فقط برد می خواهیم

به گزارش خبرنگاران، علی دایی در نشست خبری پیش از بازی سایپا با پرسپولیس که بعدازظهر امروز در سازمان لیگ برگزار گردید، گفت: حساسیت این بازی برای همه آشناست و چیز خاصی نمی توان گفت. پرسپولیس در چندسال اخیر بهترین تیم باشگاهی مملکت است. آنها پارسال می توانستند...

14 تیر 1398

طرح آشتی موزه بامدرسه در موزه رضا عباسی

مدیر موزه رضا عباسی می گوید: با شش ماه تعطیلی در موزه، فضا برای حضور و استفاده معلولان از فضای موزه آماده شد، همچنین قصد داریم با راه اندازی طرح آشتی با موزه از مدرسه ها برای حضور دانش آموزان در موزه دعوت کنیم.

13 تیر 1398

اتحادیه اروپا، شرکت نایکی را جریمه کرد

شرکت فراوری پوشاک و لوازم ورزشی نایکی آمریکا به دلیل انجام بعضی تخلفات در فروش محصولاتش در قاره سبز، از سوی اتحادیه اروپا جریمه نقدی شد.

10 تیر 1398

&shyسفر رئیس جمهوری فرانسه به لهستان لغو شد

تهران - خبرنگاران - سفر رئیس جمهوری فرانسه به لهستان که قرار بود در نیمه نخست امسال میلادی صورت بپذیرد، به دلایل نامشخصی لغو و به زمان دیگر موکول شد.

7 تیر 1398

راه اندازی پویش نه به چهارشنبه سوری خطرناک در گیلان

پویش جلوگیری از خطرات چهارشنبه سوری با عنوان پول ترقه من در گیلان راه اندازی شد.

7 تیر 1398

112 دستاورد جدید هسته ای کشور در فروردین سال آینده رونمایی می شود

به گزارش خبرنگاران، بهروز کمالوندی عصر شنبه در حاشیه افتتاح ساختمان جدید موزه دکتر علی اکبر صالحی در جمع خبرنگاران گفت: با شرایطی که ایجاد شده فکر می کنیم شاید سال آینده فشار تحریم ها بیشتر شود لذا دنبال راهکارهایی برای کاهش این فشارها هستیم.

6 تیر 1398

قدردانی اسلام آباد از ایران برای صادرات بی وقفه برق به پاکستان

اسلام آباد - خبرنگاران - وزیر انرژی پاکستان از همکاری شرکت فراوری و انتقال نیروی جمهوری اسلامی ایران (توانیر) برای صادرات بی وقفه برق به پاکستان قدردانی کرد.

6 تیر 1398

توافق نامه همکاری سازمان ملی بهره وری و شهرداری مشهد منعقد شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی سازمان ملی بهره وری ایران، این توافق نامه از سوی فاطمه پهلوانی رئیس سازمان ملی بهره وری ایران و محمدرضا کلایی، شهردار مشهد با هدف همکاری مشترک در اجرای چرخه بهره وری در شهرداری مشهد و تبدیل این شهرداری به نخستین...

4 تیر 1398

جان بولتون: مؤسسات مالی در صورت مراوده با دولت مادورو تحریم می شوند

مشاور امنیت ملی آمریکا به کلیه مؤسسات مالی خارجی هشدار داد که هرگونه مراوده با دولت ونزوئلا منجر به تحریم آنها خواهد شد.

2 تیر 1398

رزمایش مشترک آمریکا و کره جنوبی شروع شد

پکن- خبرنگاران- در حالی که هنوز 24 ساعت از اظهارات مقامات آمریکایی مبنی بر لغو رزمایش های مشترک با کره جنوبی نگذشته است نیروهای نظامی دو کشور امروز (دوشنبه) یک رزمایش مشترک با نام ائتلاف را شروع کردند.

1 تیر 1398

مدیرعامل اتحادیه پرورش دهندگان گل وگیاه زینتی محلات خبرداد: عبور از موانع فراوری و صادرات گل ، پیشروی به سمت اشتغال و ارز آوری

به گزارش خبرنگار از ، برطرف مسائل و موانع صادراتی صنعت گل و گیاه علاوه بر ارزآوری برای کشور و استان، در زمینه ایجاد اشتغال پایدار حائز اهمیت است.

29 خرداد 1398

آیا ترامپ با اعلام وضعیت اضطرار ملی در تحقق اهدافش پیروز می گردد؟

اقدام رئیس جمهور آمریکا برای اعلام وضعیت اضطرار ملی جهت تأمین بودجه مربوط به دیوار حائل مرزی با موانع و چالش هایی روبه رو است.

24 خرداد 1398

صادرات مرغ ممنوع می گردد

صادرات گوشت مرغ از ابتدای اسفند ماه تا سرانجام ماه مبارک رمضان ممنوع شد.

24 خرداد 1398

شغل فروشی تازه ترین اقدام دانشگاه های برتر

نتایج یک گزارش منتشر شده حاکی از آن است که دانشگاه های برتر استرالیا به دانشجویان خارجی شغل می فروشند و ویزای آنها را در ازای دریافت پول تمدید می نمایند.

24 خرداد 1398