سفیر سوریه: روند تحولات منطقه به نفع محور مقاومت رقم خورده است

سفیر سوریه در تهران خاطر نشان کرد آمریکا از خطاهای راهبردی خود در طول دهه های گذشته عبرت نگرفته است و هم اکنون روند تحولات منطقه به سود محور مقاومت رقم خورده است.

سفیر سوریه: روند تحولات منطقه به نفع محور مقاومت رقم خورده است

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، سفیر سوریه در تهران توضیح داد: تحریم های آمریکا علیه دکتر ظریف نشانه روشنی از نیرومندی، اقتدار و تاثیرگذار دیپلماسی ایران در مقابله با سیاست های دولت آمریکا مبنی بر تغییر واقعیت ها، گمراهی و فریبکاری در برخورد بامسائل منطقه است

عدنان محمود سفیر سوریه در تهران گفت الگویی که رهبری، دولت و مردم ایران در مقابله با سیاست های تجاوزگرانه آمریکا ارائه داده اند، تبدیل چالش ها به فرصت برای تحکیم توانمندی های داخلی و ملی در تمام زمینه هاست.

وی اضافه کرد تمام رویدادها و تحولات منطقه بر شکست طرح ها و نقشه های آمریکا علیه ایران و جبهه مقاومت تاکید دارد، سوریه، ایران و همپیمانان آنها به اصول پایدار خود در دفاع از حقوق مردم و حاکمیت ملی خود و مخالفت با سیاست های سلطه گری، قلدری، محاصره و تحریم های یکجانبه آمریکا پایبند هستند.

سفیر سوریه در تهران خاطر نشان کرد آمریکا از خطاهای راهبردی خود در طول دهه های گذشته عبرت نگرفته است و هم اکنون روند تحولات منطقه به سود سوریه، ایران، جبهه مقومت و همپیمانان آنها رقم می خورد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سفیر سوریه: روند تحولات منطقه به نفع محور مقاومت رقم خورده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفیر سوریه: روند تحولات منطقه به نفع محور مقاومت رقم خورده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید