رضایت آنچلوتی از کسب نخستین جام با بایرن مونیخ

به گزارش وبلاگ مبنا، سرمربی ایتالیایی بایرن مونیخ که با تیمش قهرمان سوپرجام آلمان شد از کسب نخستین جام ابراز رضایت کرد.

رضایت آنچلوتی از کسب نخستین جام با بایرن مونیخ

به گزارش وبلاگ مبنا و به نقل از کیکر، کارلو آنچلوتی نخستین جام خود را با بایرن مونیخ به دست آورد. بایرن که در سوپر جام آلمان به مصاف بوروسیا دورتموند رفت با دو گل به پیروزی رسید و جام قهرمانی را بالای سر برد.

کارلو آنچلوتی در نشست خبری بعد از بازی گفت: باید بگویم این پیروزی به سختی به دست آمد. بسیار خوشحالم که بایرن پیروزی این بازی بزرگ بود و جام گرفتیم. در نیمه دوم بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتیم و چند فرصت خوب گلزنی را روی دروازه حریف خلق کردیم.

او ادامه داد: نباید فراموش کرد دورتموند در نیمه نخست، تیم برتر میدان بود و بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشت اما در نیمه دوم این ما بودیم که بهتر از حریف خود ظاهر شدیم. به خوبی کنترل بازی را به دست گرفتیم تا نشان دهیم که شایسته پیروزی در این بازی بزرگ هستیم.

سرمربی ایتالیایی بایرن مونیخ در خاتمه سخنان خود اعلام کرد: به تازگی به بایرن مونیخ آمدم و برای انتقال دادن افکار خود به بازیکنان به زمان احتیاج دارم اما باید این را هم بگویم که بایرن تیم بسیار قوی و خوبی است. همه این موضوع را به خوبی می دانند و البته این هم کار من را تا حدودی راحت می نماید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "رضایت آنچلوتی از کسب نخستین جام با بایرن مونیخ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضایت آنچلوتی از کسب نخستین جام با بایرن مونیخ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید